ליצירת קשר, יש למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
שם אימייל טלפון
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה

חשיבות פיקוח של פרויקטים מצד הלקוח

הליך של ביצוע פרויקטים בתחום הבנייה הינו הליך יקר ומורכב, אשר דורש השקעת סכומי כסף גבוהים.

אנשים העומדים מאחורי הליך שכזה ירצו לדעת שהם מקבלים את התמורה המלאה והאיכותית ביותר עבור כספם.
בכדי למנוע כל מיני עיכובים מיותרים או "הפתעות" לא נעימות, קיימת אפשרות להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בנושא של פיקוח על פרויקטים.

נציגי החברה ייצגו את הלקוח ויהיו אחראים מטעמו על כל תהליך ניהול הפרויקט - החל משלב התכנון, דרך בחירת בעלי מקצוע ופיקוח על עבודתם ועד לסיום הבנייה.

במידה וגם אתם עומדים בפני הליך של בנייה ומעוניינים בפיקוח מקצועי ואמין מטעמכם לאורך כל שלבי התהליך - חברת "דודי קסורלה - ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה בע"מ" הינה הכתובת עבורכם.

היתרונות הטמונים בפיקוח על פרויקטים  

כל מי שהיה מעורב בתהליך של פרויקט בנייה יכול להעיד על מורכבות התהליך ועל רמת המעורבות הרבה הבאה לידי ביטוי בפרמטרים רבים וביניהם: תיאום בעבודה בין מספר בעלי מקצוע, דאגה מתמדת שכל אחד מהגורמים המעורבים בהליך יבצע את תפקידו כראוי, דאגה שהפרויקט לא יחרוג מהתקציב ועוד מגוון רחב של פרמטרים שיש לפקח עליהם.

פיקוח פרויקטים אשר מבוצע על ידי בעל מקצוע מנוסה יכול לחסוך מהמזמין את כל הלחצים, הזמן ו"כאב הראש" הכרוכים בהוצאה לפועל של פרויקט מהסוג הזה.

פיקוח בנייה יכול להתבצע באופן מלא או חלקי בהתאם לדרישות המזמין ולאפשר לו להמשיך
לנהל את חייו כסדרם תוך ידיעה שאנשי מקצוע דואגים בשבילו שפרויקט הבנייה יתבצע על הצד הטוב ביותר ויעמוד בכל הסטנדרטים הנדרשים.

פיקוח אחר כל שלבי הפרויקט

פיקוח בניה הינו הליך חשוב מהשלב הראשוני של העלאת תכניות לגבי הקרקע ועד לקבלת המפתח.

קיימת חשיבות רבה לבחור חברה מקצועית ומנוסה, בעלת קשרים עם כל בעלי המקצוע המעורבים בהליך הבניה - חברה אשר תפקח על כל התהליכים באופן קפדני ויסודי ותייצג בצורה הטובה ביותר את המזמין. במידה ואתם מחפשים חברה שכזאת, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "דודי קסורלה - ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה בע"מ". 

  נייד: 054-7825401   פקס: 08-9261918    מייל:  kdodi@netvision.net.il