ליצירת קשר, יש למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
שם אימייל טלפון
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה

עבודת צוות עם אדריכלים ומהנדסים בפרויקט

ניהול פרויקטים בתחום הבנייה הינו תחום מורכב אשר דורש גם ידע והבנה בתחום התשתיות והנדל"ן וגם מקצועיות והיכרות מעמיקה עם ענף הבנייה על כל שלביו ותהליכיו. 

מכיוון שלאורך הליך כל פרויקט בנייה יהיו מעורבים בעלי מקצוע רבים המגיעים מתחומים שונים, קיימת חשיבות גבוהה שמנהלי הפרויקט ידעו לקשר בין כל הגורמים הרלוונטיים ולדאוג שכל בעלי המקצוע יבצעו את עבודתם בצורה טובה ואיכותית - זאת בהתאם לתכנית הפרויקט המקורית. 

הגורמים החשובים והמשפיעים בעבודה על פרויקטים בבנייה ובעיקר בשלבי התכנון של הפרויקט הם אדריכלים ומהנדסים, כאשר החשיבות שאותם בעלי המקצוע משפיעים יעודכנו באופן שוטף בכל שלבי הפרויקט הינה משמעותית ביותר להצלחת הפרויקט - מהסיבה הזאת,
ישנה חשיבות שמנהל הפרויקט ידע להתנהל מולם, לפקח אחר תהליכי העבודה בשטח ולדאוג שהם יתבצעו בהתאם לתכנית המקורית ובהתאם לדרישות המזמין.  

דודי קסורלה - ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה בע"מ מתמחים בניהול ופיקוח  על כל שלבי העבודה של הפרויקט תוך הקפדה שכל בעלי המקצוע יעבדו בצמוד לתכניות של האדריכלים והמהנדסים.


קיום של קשר רציף עם מהנדסים ואדריכלים

מהנדסים ואדריכלים הם כאמור אנשי מקצוע משמעותיים בכל פרויקט בנייה מכל סוג - על כן, בכדי שהפרויקט יצא לפועל ויתנהל בהתאם לתכניות המקוריות של אותם בעלי מקצוע, קיימת חשיבות שהאחראים על ניהול הפרויקט יעמדו בקשר רציף ואיכותי עם האדריכלים והמהנדסים
ישתפו וידווחו להם באופן שוטף לגבי הליכי העבודה השונים המתבצעים השטח ובעת הצורך, יזמינו אותם לפקח על תהליכים רלוונטיים. 

כמו מנהלי הפרויקט כך גם אדריכלים ומהנדסים ילוו את הפרויקט עד לסיומו, על כן קיימת חשיבות לעבודת צוות בין שני גורמים אלו.

לחברת דודי קסורלה - ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה בע"מ ניסיון רב בעבודה עם אדריכלים ומהנדסים על פרויקטים בבנייה מסוגים שונים. בחברה מקפידים על דיווח באופן שוטף אודות התהליכים השונים המתבצעים באתר ועל אופן התקדמות התהליך. כך שהמהנדסים והאדריכלים מקבלים את המידע הרלוונטי עבורם לאורך כל הפרויקט ובמידת הצורך יכולים לשנות או להוסיף דברים, להעיר הערות ולהדגיש פרמטרים החשובים להצלחת הפרויקט.
  נייד: 054-7825401   פקס: 08-9261918    מייל:  kdodi@netvision.net.il