ליצירת קשר, יש למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
שם אימייל טלפון
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה

דודי קסורלה ניהול ופיקוח פרויקטים בע"מ

חברת דודי קסורלה ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה העוסקת בניהול ופיקוח פרויקטים בבניה.
דודי קסורלה מנכ"ל החברה היינו בעל ניסיון עתיר שנים כקבלן מבצע בענף הבנייה. ניסיון זה מקנה לו יתרון משמעותי כמנהל פרויקטים בבניה , שכן בזכותו הוא אוחז בהיכרות מקיפה ומדוקדקת בנוגע לכלל האספקטים הכרוכים בביצוע בעבודות בנייה, זאת בנוסף לידע התאורטי הנדרש לצורך ניהול פרויקטים בבניה . השילוב בין ניסיונו כקבלן מבצע וניסיונו המשמעותי לא פחות כמנהל פרויקטים בבניה, זיכה את דודי בהכרה נרחבת כאחד מבעלי המקצוע הבולטים בתחום ניהול הפרויקטים בבניה .

התמחות בתחום הבנייה הפרטית, דירות יוקרה, דירות גן, דירות בבניה רב קומתית.

ענף הבנייה מורכב מסוגים שונים ומגוונים של פרויקטים בבניה, בהיקפים שונים. מתוך מגוון נרחב זה מתמחה ומתמקד דודי, בתחום הבנייה הפרטית, דירות יוקרה, דירות גן, דירות בבניה רב קומתית. במהלך שנות פעילותו כמנהל פרויקטים בבניה בתחום הבנייה הפרטית גיבש קסורלה תהליך עבודה, אשר על סמך ניסיונו עתיר השנים מניב את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו. השלב הראשון בתהליך  מבוסס על פגישות אישיות עם הלקוח, המיועדות בעיקר להבנה מעמיקה ומקיפה של פרויקט הבנייה והדרישות, הציפיות והצרכים של הלקוח בנוגע לפרויקט זה. הניסיון מוכיח כי השקעה והקפדה על הבנה מלאה של הפרויקט בבניה  ושל צרכי הלקוחות בשלב זה משתלמת היטב בשלבים הבאים של ניהול הפרויקט בבניה . 

עם סיום השלב הראשון והאישור לצאת לעבודה, נפגש דודי עם בעלי מקצוע שונים, מרכז את דרישות הלקוח מול הגורמים השונים המעורבים בביצוע הפרויקט בבניה , בונה תוכנית עבודה וקובע לוח זמנים מפורט מול הלקוח. גם כאן ניסיונו של דודי מוכיח את עצמו כמשתלם וחסכוני, שכן הוא מאפשר לו לצפות את התרחישים השונים האפשריים ולתכנן פתרונות אפשריים.

דודי קסורלה ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה בע"מ תדאג  לליווי צמוד,  עמידה ביעד תקציב ואיכות ללא פשרות.

הידע המקצועי והניסיון רב השנים בהן ניחן דודי מספקים לו היכרות אינטימית עם התהליך המאתגר והמלחיץ לעתים אותו עוברים לקוחות בזמן עבודות הבנייה, ובזכותה הוא יכול לספק ללקוחותיו תחושה מבוססת היטב של רוגע וביטחון מקצועי לאורך התהליך כולו. לעיתים, מוצא את עצמו דודי, מייעץ לבני זוג לקראת התהליך המאתגר שהם הולכים לעבור. שכן, תהליך זה מלווה לא פעם בקונפליקטים בין בני זוג והתמודדות עם מצבים שניתן לצפותם מבעוד מועד.

כמנהל פרויקטים בבניה מעניק דודי ליווי מקצועי צמוד, ומתחייב לעמידה קשיחה בתקציב הפרויקט, לגיוס אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים, לעבודת גימור ברמה גבוהה, כל זאת ללא  התפשרות על איכות התוצאה הסופית.

  נייד: 054-7825401   פקס: 08-9261918    מייל:  kdodi@netvision.net.il